Presentació del Cartell del 50 aniversari

Presentació del Cartell del 50 aniversari
19 de juny de 2017 Gestió CNEM

Presentació del Cartell del 50 aniversari de la inauguració de la seu social del Club Nàutic El Masnou o obra del pintor Jordi Alumà.

En un nou acte dins el calendari d’esdeveniments commemoratius del 50 aniversari de la inauguració de la seu social del Club Nàutic El Masnou, el dissabte 17 de juny a les 12 del migdia, i en el marc de la zona noble del club, es va procedir a la presentació del cartell oficial d’aquest 50 aniversari.

El quadre és obra del pintor internacional i soci d’honor del Club, Sr. Jordi Alumà, que tot i no poder estar present en aquest esdeveniment ens va fer arribar un missatge que fou projectat a tots els assistents.

L’acte va estar presidit per la Sra. Ma. Glòria Aragó, Presidenta del Club Nàutic El Masnou, qui va descobrir oficialment la magnifica obra. Segons paraules del mateix autor, el cartell simbolitza la importància i la grandesa de la nostra entitat reflexades en la figura del Rei Neptú.

L’esdeveniment va finalitzar amb una copa de cava i un petit refrigeri per tots els assistents.

La Sra. Aragó va descobrir l’obra.

La Sra. Aragó va descobrir l’obra.

 

Presentació del cartell oficial d'aquest 50 aniversari.

Presentació del cartell oficial d’aquest 50 aniversari.

 

El cartell simbolitza la importància i la grandesa de la nostra entitat.

El cartell simbolitza la importància i la grandesa de la nostra entitat.